Telefon: +420 553 662 467

Aktuality

20 let výročí

05.10.2010

V rámci blížíciho se dvacátého výročí založení naší kliniky od 1.10.2010 zvýhodňujeme naše stálé klienty 20% slevou na včechny zákroky, úkony a vyšetření, služby sanitky a ubytování z ceny včetně DPH. Při této příležitosti budeme spuštět i nový intenretový obchod s krmivy, léčivy a chovatelskými potřebami. Svým klientům umožňujeme nákup těchto produktů u nás v nemocnici za naše internetové ceny. Pokud klienti odeberou krmivo a zboží za více než 5000Kč vč. DPH za rok, provedeme zdarma u jejich zvířete 1x ročně komplexní kardiologické a interní vyšetření v ceně 800Kč. Totéž se týká i nově zaregistrovaných klientů.

 

Facebook

22.09.2010

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku. Dozvíte se tak o nejnovějších událostech v naší nemocnici, různých akcích a také jej můžete využít pro vaše dotazy.

 

Nové přístroje

14.09.2010

Nově disponujeme flexibilní 1,8m dlouhým videoendoskopem, monitorem vitálních funkcí, digitálním RTG Kodak, přístrojem na měření acidobazické rovnováhy a hematologickým analyzátorem Idex, který doplnil náš biochemický analyzátor stejné značky.

 

Nepřehlédněte!

V současné době budujeme 2 plně vybavené hospitalizační boxy pro koně.

 

Co všechno nabízíme?

ošetření chrupu videoendoskopie magnetoterapie
kastrace EKG vyšetření RTG - podotrochleóza
digitální rentgen diagnostika kulhání biochemie a hematologie krve
ultrasonografie laserová terapie a další...

Náš internetový obchod

Nakupujte v našem internetovém obchodu veterinárních krmiv, vitamínů a dalších veterinárních potřeb.